مقالات

پاییزی به رنگ و سبک، کاتلیا

استایل پاییزه

با شروع فصل پاییز انواع مدل های جدید استایل پاییزه وارد بازار می شوند. لباس هایی که ترکیبی از شیک بودن و راحتی برای فصل پاییز را داشته باشد، در ضمن ما را در مقابل سرما محافظت کند. همانطور که می دانید فصل پاییز فصل رنگ های شاد و انرژی بخش است. مانند رنگ های زرد، نارنجی، قرمز ،آجری که این رنگ ها در طبیعت پاییز، زیبا و دلنشین به چشم می آید.

به طور کلی فصل پاییز و زمستان از فصل های سرد سال محسوب می شوند و به همین خاطر هم باید استایل ویژه ای داشته باشند. در اوایل پاییز روزهای گرم تری را سپری می کنیم. برای این روزها از مانتوهای پاییزه ، با شال های نازک و کفش های جلو بسته یا اسپرت استفاده نمایید. در اواسط پاییز نیاز است که از بوت و بارانی و با خرید شال و روسری پاییزه که نسبتاً ضخیم تر است استایلتان را تکمیل کنید.

استایل پاییزه

راهنمای مد و استایل پاییزه

فصل پاییز را می توان فصل رنگ ها نامید چرا که سرشار از رنگ های زیبا و جذاب است. به شکلی که فصل پاییز فصل استفاده از رنگ های گرم است. به طوری که با پوشیدن رنگ های نارنجی ،قهوه ای ، زرد، قرمز و … می توانید استایل پاییزه شیک و جذابی را تجربه کنید.

مرحله اول در استایل این فصل که یک شلوار گرم و مناسب انتخاب نمایید. معمولاً بهترین انتخاب شلوار های کشی از جنس مخمل و یا شلوارهای جین و کبریتی می باشند. در مرحله بعد انتخاب یک نیم بوت چرم می باشد. برای فصل پاییز از نیم بوت استفاده کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید. در کنار این موارد خرید شال پاییزه که نسبتاً ضخیم است برای استایل این فصل ضروری می باشد. مهمترین آیتم نیز بارانی یا یک مانتوی ضخیم پاییزه است. بهتر است برای فصل پاییز از بارانی های بلند و مانتوهای پاییزه کوتاه استفاده نمود. بهتر است در این فصل از کیف های خیلی بزرگ استفاده نکنید. بلکه از کیف های آویز کوچک و کیف های یک طرفه می توان استفاده کرد. به طوری که از نظر رنگ با سایر آیتم های استایل پاییزه هماهنگ گردد.

بیشتر بخوانید
روسری پاییزه کاتلیا

استایل پاییزه

نکات مهم در انتخاب رنگ و لباس فصل پاییز

مهم ترین نکته استفاده از رنگ های مناسب در این فصل می باشد. به این ترتیب در فصل پاییز نباید از رنگ های سرد و ملایم استفاده کنیم. توجه کنید که رنگ طوسی و خاکستری جز رنگ های خنثی به شمار می ‌روند که در راهنمای استایل پاییزه توصیه می شود این رنگ ها را با یکی از رنگ های گرم مثل نارنجی و زرد ترکیب نمود.

در رابطه با انتخاب رنگ کیف، کفش، شلوار نیز بایستی به این نکته توجه کنید که بهترین رنگ ها برای این آیتم ها در فصل پاییز رنگ های تیره ای چون: مشکی و قهوه‌ای هستند. رنگ ذغالی، طوسی و جگری نیز می ‌توانند مناسب باشند.

اگر می خواهید که استایل شیکی داشته باشید می توانید از هر یک از رنگ ها برای فصل پاییز و زمستان استفاده کنید؛ اما نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که در فصل پاییز و زمستان باید تا جای ممکن در استفاده از رنگ های مختلف پرهیز کنید. منظور اینکه تیپ و استایل شما در پاییز باید از نوک سر تا نوک پا، هماهنگ باشد.

استایل پاییزه

جمع بندی

در آخر با تمام توضیحاتی که داده شد. باید توجه کنید که استایل پاییزه یکی از مهمترین استایل های سال است. که با رعایت نکات و اصول این فصل می توانید ظاهری زیبا را از آن خود نمایید. کاتلیا می خواهد تا در امر شیک پوش بودن شما عزیزان نقش موثر و راهنمای خوبی باشد.

با كاتليا روز هارو رنگ آميزى كنيد.

بیشتر بخوانید
مدل های بستن شال شیک و جذاب
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *