مقالات

مدل های بستن روسری شیک کاتلیا

بستن روسری

روسری های متنوعی در کمد لباس بانوان دیده می شود. که برای ست کردن با انواع لباس و مانتو بسیار کاربرد دارد. البته که در بسیاری کشورها از بستن روسری به صورت یک اکسسوری استفاده می شود تا تکمیل کننده استایل آن ها باشد. در نهایت روسری تنها برای حجاب نمی باشد و می توان آن را به روش ها مختلف بست و کاربردهای دیگری نیز دارد.

مدیوم اسکارف خاص و زیبا

روش ها متفاوت و جدید بستن روسری

از روسری ها رنگارنگ خود می توانید به عنوان یک اکسسوری استفاده کنید تا استایل و ظاهری متفاوت بسازید.

بستن روسری دور گردن

با این روش بستن، استایل کلاسیک و خاص را برای خود رقم می زنید. این روش در بین دختران و بانوان بسیار مرسوم بوده و بیشتر از روسری ها قواره کوچک یا بی بی اسکارف استفاده می شود.

بیبی اسکارف پاستلی

بستن روسری دور یقه لباس

امروزه استفاده از کروات برای بانوان نیز مد شده است. که می توانند به همراه پیراهن ،کت و انواع شومیز از کروات ها شیک استفاده کنند. خیلی از بانوان از روسری به جای کروات استفاده می کنند. حتما دقت داشته باشید که شومیز ساده با روسری طرح دار یا شومیز طرح دار با روسری ساده ست کنید.

روسری به عنوان هد بند

از دیگر مدل ها بستن روسری به صورت هدبند است. این کار را می توانید به روش ها مختلفی انجام دهید و مدل مو خود را مطابق با آن تغییر دهید. به شکلی که می توانید گره روسری را یا پشت سرتان یا بالا سرتان ببندید که هر دو آن ها می تواند زیبایی خاص خود را داشته باشد.

بیشتر بخوانید
ویژگی های شال حریر تابستانی

استفاده از روسری در استایل

بستن روسری دور مچ دست

بستن روسری به عنوان مچ بند یکی از مرسوم ترین روش ها بین دختران جوان است. برای این کار باید از روسری کوتاه استفاده کنید. استفاده از روسری با رنگ مخالف استایلتان می تواند زیبایی و خاص بودنتان را بیشتر نشان دهد. چرا که هم جنس روسری و رنگ آن نمایان تر است و تضاد آن با استایل شما را جذاب تر می کند. برای این سبک بهتر است لباس هایتان ساده یا به رنگ خنثی باشد تا ظاهر شما شلوغ به نظر نرسد.

بستن روسری به صورت کمربند

کاربرد روسری برای بانوان بسیار است که یکی دیگر از آن ها استفاده روسری به عنوان کمربند است. با تا زدن و باریک کردن روسری می توانید آن را مانند کمربند به دور شلوار ببندید با این کار می توانید جذابیت و استایلی خاص تر داشته باشید ولی باید طریقه ست کردن آن را بدانید و باعث نشوید با این کار استایلتان شلوغ شود بنابراین بهتر است از لباس های تک رنگ و ساده استفاده کنید تا زیبایی آن به چشم بخورد.

بستن روسری لا به لای مو

روسری را می توانید به عنوان کش استفاده کنید و موهای خود را با آن ببندید و یا می توانید زمانی که موهای خود را می بافید بین بافت ها از روسری رنگی خود استفاده کنید. چه بسا روسری ابریشم هم می تواند به این کار شما جذابیت بیشتری ببخشد این کار باعث می شود موهای شما پرپشت تر به نظر بیایید.

بستن روسری طرح ستاره

جمع بندی

در نهایت متوجه شدیم که مدل بستن روسری می تواند تاثیر زیادی بر روی استایل کلی شما بگذارد. در صورتی که همیشه شال و روسری خود را به صورت ساده استفاده کردید بهتر است کمی در استایل خود تنوع ایجاد کنید و سبک بستن روسری خود را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید
با کاتلیا تابستانی رنگی داشته باشید.
3/5 (1 نظر)
3/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *