مقالات

روسری بنفش رنگ سال کاتلیا

روسری بنفش

رنگ بنفش که رنگ سال هم انتخاب شده است از رنگ های جذاب و دوست داشتنی می باشد. در نهایت اغلب لباس ها و یا پوشاک امسال به این رنگ طراحی و تولید شده اند. در بین لباس ها که در استایلتان از آن استفاده می کنید. ست کردن روسری بنفش با مانتو ،کیف و کفش و… برای بسیاری از افراد چالش برانگیز می باشد.

موارد مهم در ست کردن روسری بنفش

طیف رنگی

از موارد مهم و تاثیرگذار در ست کردن تناژ رنگی بنفش می باشد. همانطور که می دانید رنگ بنفش طیف رنگی گسترده ای را شامل می شود. از بنفش تیره ،بادمجانی، یاسی،آبی بنفش ،قرمز بنفش و… می باشد. که برای ست کردن روسری بنفش با هر تناژی می توان از رنگ های مکمل چون سرمه ای ،آبی کم رنگ،سفید،طوسی و مشکی استفاده کرد.

جنس

در زمان ست کردن روسری بنفش باید به جنس و الیاف دقت کرد. از آنجایی که شال و روسری دارای جنس های چون مخمل ،ساتن، نخی ،ابریشم و…. می باشد که هر کدام ویژگی خود را دارد. در این بین روسری نخی دارای طرفداران بیشتری است چرا که این جنس روی سر به خوبی قرار می گیرد و ایستایی عالی دارد و سر نمی خورد.

طرح

از دیگر موارد در زمان خرید طرح روسری می باشد در صورتی که مانتو شما طرح دار است حتما از روسری ساده استفاده کنید. و درحالی که مانتو شما ساده است می توانید از انواع روسری بنفش طرح دار خرید کنید تا استایل جذاب و متفاوتی داشته باشید.

بیشتر بخوانید
با کاتلیا تابستانی رنگی داشته باشید.

روسری یاسی

انواع روسری

از انواع روسری می توان به روسری قواره بزرگ نخی، روسری مدیوم اسکارف ،روسری بی بی اسکارف، روسری های معمولی اشاره کرد. که برای ست کردن هرکدام از این روسرهای به رنگ بنفش باید المان مختلفی را در نظر بگیرید.

ست کردن روسری بنفش قواره بزرگ که برای استفاده روزانه بهترین گزینه می باشد. و برای ست کردن آن باید به دیگر رنگ ها مکمل دقت کرد.

روسری مدیوم اسکارف و بی بی اسکارف را بهتر است در استایل های رسمی و کلاسیک استفاده کنید که ظاهری جذاب و خیره کننده به شما میبخشد.

روسری یاسی

روسری بنفش در کدام استایل بهتر است؟

در پاسخ به این سوال اولین قدم هماهنگ بودن رنگ روسری با رنگ مانتو مهم ترین آیتم می باشد. که می توانید یک استایل مونوکروم از رنگ بنفش را بسازید به خاطر داشته باشید که از روسری به رنگ سال می توان برای ایجاد استایل های اسپرت ،کلاسیک ،رسمی و… استفاده نمود. نکته مهم دیگر که روسری بنفش با مانتو سفید ترکیب جذابی را ایجاد می کند. یا به عبارت دیگر استفاده از رنگ بنفش در استایل پاستلی فوق العاده می شود.

روسری

جمع بندی

برای خرید شال و روسری بنفش با طرح و رنگ های مختلف می توانید به سایت کاتلیا مراجعه نمایید. و در کمترین زمان روسری مد نظر خودتان را در اختیار داشته باشید و از پوشیدن آن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید
متنوع ترین شال و روسری ها در کاتلیا
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *