مقالات

انتخاب شال و روسری شیک

شال و روسری شیک

انتخاب شال و روسری شیک یکی از دغدغه های بانوان خوش استایل می باشد. چرا که حوزه شال و روسری دارای گستردگی زیادی می باشد. که می توانید از بین طرح ها ،جنس ها و رنگ ها مختلف انتخاب نمایید. البته انتخاب برای هر قسمت از پوشاک و لباس به همین ترتیب می باشد. اما در خصوص شال و روسری به عنوان قابی که دور چهره شما قرار می گیرد بسیار تاثیرگذار است.

نکات تاثیرگذار در خرید شال و روسری شیک

ظاهر در نگاه اول

امروزه نوع پوشش ما یکی از ملاک ها ها اولیه برای نشان دادن شخصیت و طرز فکر ما می باشد. البته اصلا درست نیست که آدم ها را براساس لباس و پوششی که دارند قضاوت کنیم. اما دقت داشته باشید که لباس و پوشش بخشی از تفکر و دیدگاه فرد را انعکاس می دهد.

شال و روسری شیک

کیفیت و متریال

جنس و کیفیت یکی از موارد به شدت تاثیرگذار بر روی پوشش و استایل شما می باشد. این موضوع در خصوص شال و روسری حتی پررنگ تر نیز می باشد. در نهایت کیفیت خوب را الویت قرار دهید و برای آن هزینه نمایید. ضمن اینکه در مواردی شال و روسری حتی با داشتن قیمت بالا کیفیت و جنس خوبی ندارد. جنس بی کیفیت موردی که سبب می شود خیلی زود خراب شود یا از فرم اولیه خارج شود حتما استفاده از یک روسری با فرم نامناسب چیزی نیست که سبب استایل شیک شما شود. در مقابل جنس با کیفیت نه تنها از فرم خارج نمی شود بلکه این ویژگی مثبت حتی از فاصله دور نیز قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید
شال حریر دو لایه فوق العاده زیبای کاتلیا
تنوع طرح

در زمان انتخاب شال و روسری شیک طرح ها نقش مهمی ایفا می کنند. طرح های زیبا ،اصیل که متناسب با استایل شما باشد همیشه گزینه مناسبی می باشند. به طور کلی دقت نمایید که هر شال و روسری برای یک مناسبت هست به همین دلیل هم هر طرحی نمی تواند برای هر زمانی مناسب باشد. برای خرید شال و روسری شیک، توجه به طرح و البته زیبایی و چشم نوازی طرح ها از گزینه های مهم و تاثیرگذار است.

شال خردلی شیک

دوری از مدهای زودگذر

افراد خوش پوش دقت کنند که از مدهای زودگذر و فست فشن ها دوری کنند. مدهای که مدت کوتاهی ماندگار هستند و بعد از آن از بین می روند. افراد شیک پوش به جای پیروی از از مدهای زودگذر شال و روسری ها با کیفیت را انتخاب می کنند.

دقت و حوصله در خرید

دقت و حوصله از الزامات مهم در خرید شال و روسری شیک است. قبل از مرحله خرید به لباس های که در کمد خود دارید خوب فکر کنید تمامی آن ها را مد نظر داشته باشید. تا بعد از خرید از سرناچاری لباس های نامناسب رو در کنار هم نپوشید. دقت و حوصله داشتن در انتخاب همان موضوعی است که شما را از خرید احساسی دور نگه می دارد تا در نهایت انتخاب به جا و درستی داشته باشید.

روسری نارنجی شیک

جمع بندی

کاتلیا از تولید کنندگان و البته برند شناخته شده در زمینه شال و روسری با تنوع و طرح های بی شمار می باشد. این برند مدت ها است که به یکی از انتخاب های همیشگی بانوان شیک پوش و همچنین هنرمندان کشورمان تبدیل شده است. اگر به دنبال خرید شال و روسری شیک هستید حتما از سایت کاتلیا به نشانی www.cattleyastyle.com  دیدن فرمایید.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید شال و روسری ترند
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *