مقالات

شناختن استایل رسمی

استایل رسمی

بانوان براساس فرم بدنشان به دنبال خرید لباس ها مختلف می روند. استایل ها متفاوتی که در دنیای مد و فشن این روزها شناخته می شوند و کاربرد دارند. مانند استایل کژوال ، استایل مینیمال، استایل مونوکروم و… می باشند. استایل رسمی یک نوع انتخاب پوشش و سبک لباس پوشیدن به خصوص برای مهمانی ها و مراسم ها رسمی می باشد. برای داشتن استایل رسمی نیز لازم است لباس ها خود را به گونه ای انتخاب کنید که هم از نظر مدل و هم از نظر رنگ با یکدیگر همخوانی داشته باشد. ضمن اینکه استفاده از کفش پاشنه دار در کنار شال و روسری به رنگ خنثی می تواند تکمیل کننده استایل شما باشد.

شال پاییزه طوسی

ویژگی ها داشتن استایل رسمی

هنگامی که سخن از استایل رسمی می شود در ذهن اکثر افراد کت و شلوار نقش می بندد. اما در مد و فشن امروزه لباس ها زیادی را می توانید به عنوان لباس رسمی استفاده کرد. که البته دارای ویژگی ها و فاکتورهای نیز می باشد.

الیاف و پارچه

بافت و جنس لباس تاثیر بسزایی در استایل شما دارد. بهترین گزینه برای لباس ها رسمی در مهمانی ها و مراسمات رسمی تور ،گیپور، ساتن و… می باشد. که این دست از پارچه ها می توانند زیبایی خاصی را به استایل شما ببخشند.

رنگ

برای انتخاب رنگ باید به تناسب رنگ ها در استایل خود دقت داشته باشید. به طور کلی رنگ ها ملایم می توانند استایل رسمی شما را خاص و جذاب کنند.

قد و اندازه

برای داشتن یک استایل رسمی باید به دنبال لباس ها بلند بروید چرا که لباس ها کوتاه مناسب نیستند و انتظاری که دارید را برای شما به ارمغان نمی آورند. اما لباس ها بلند رسمیت بیشتری به شما می بخشد.

بیشتر بخوانید
سبک و استایل مونوکروم

شال کرم نود رنگ استایل رسمی

نکات کلیدی و مهم برای استایل رسمی

برای استایل رسمی استفاده از اکسسوری ها سبک و ظریف می تواند انتخاب مناسبی باشد. به هیچ عنوان از اکسسوری ها درشت و سنگین استفاده نکنید چرا که هیچ تناسبی با سبک لباس ها رسمی نخواهد داشت.

نکته بعدی اینکه لباس باید کاملاً مناسب با فرم و سایز بدنتان باشد. و از لباس ها اورسایز یا بسیار جذب و تنگ استفاده نشود تا ظاهری که در این سبک به دنبال آن هستید حاصل شود.

آرایش داشتن از دیگر موارد تکمیل کننده استایل رسمی می باشد. داشتن یک آرایش ساده و کم به زیبایی صورت شما کمک بسیاری می کند و به جذابیت استایل شما می افزاید. دقت داشته باشید که آرایش شما نباید سنگین و پرحجم یا رنگ ها خیلی تیره و خیلی روشن بکار رفته باشد.

انتخاب رنگ لباس در استایل بسیار اهمیت دارد. به طوری که رنگ ملایم می تواند ظاهر شما را خاص تر نشان دهد. در صورتی که می خواهید استایل رسمی خاصی داشته باشید. از خرید لباس ها با رنگ ها بسیار روشن و جیغ خودداری کنید. همچنین به دنبال لباس ها طرح دار و خیلی شلوغ نروید.

استفاده از کفش های پاشنه دار و هماهنگ با استایل شما چه از نظر رنگ و چه از نظر مدل می توانند استایل شما را جذاب تر نشان دهد. و انتخاب کیف متناسب با رنگ شال و یا کفش شما می تواند به خاص بودن سبک پوشش شما کمک بالایی کند.

روسری خنثی سبک رسمی

جمع بندی

برای خرید شال و روسری که بتوانید استایل رسمی خود را تکمیل کنید به فروشگاه ها معتبر مانند کاتلیا که دارای تنوع بالایی می باشد سر بزنید. شال و روسری نقش بسیار مهمی بر روی ظاهر و پوشش شما دارد چرا که به چهره شما بسیار نزدیک است. به همین جهت برای انتخاب و خرید آن باید سختگیرانه عمل کنید. با انتخاب شال و روسری کاتلیا می توانید از تنوع بسیار بالا استفاده کنید. و از میان آن ها بهترین گزینه را برای استایل و ظاهر خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید
استایل با شال تک رنگ زمستانی
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *