مقالات

راهنمای خرید روسری ابریشمی

روسری ابریشمی در بین بانوان طرفداران زیادی دارد چرا که این جنس بسیار نرم و لطیف می باشد. و همچنین این روسری ها چروک نمی شوند و روی سر ایستایی خوبی دارند. ضمن اینکه روسری ابریشمی به دلیل تنوع بالای طرح و رنگ و درخشان بودن به راحتی با بیشتر استایل ها به ویژه استایل های مجلسی ست می شود.

تنوع مدل های روسری ابریشمی

روسری توییل یا کجراه

این نوع پارچه در برابر ساییدگی مقاوم بوده و همچنین از کیفیت رنگ بسیار بالایی برخوردار است. روسری ابریشمی توییل با نام روسری کجراه نیز شناخته می شود. در واقع این نام برگرفته از شکل ظاهری و خطوط کجی است که روی روسری دیده می شود.

بیشتر بخوانید
انتخاب شال و روسری پاییزه
ابریشم سوزنی

نوعی از جنس ابریشمی که زیر پارچه آن حالت سوزن سوزن دارد. به اسم روسری های ابریشمی سوزنی معروف است. این حالت برای آن است که روسری به راحتی روی سر قرار گیرند و لیز نخورند. این محصولات دارای تنوع بسیاری در طرح و رنگ می باشند.

روسری مشکی ابریشم

ابریشم ژاکارد

همانطور که از اسم این محصول کاملا مشخص است ترکیبی از پارچه ابریشم و ژاکارد است. در واقع روسری های ژاکارد از بافت پیچیده به وجود می آیند از این جهت در اکثر موارد برجسته و قابل لمس می باشند.

ابریشم یونیک

این سبک دارای تنوع بسیار  بالایی در طرح و رنگ های مختلف می باشند. هر کدام از آن ها را می توان در تیپ و استایل های مختلف ست نمود. این محصولات از نمونه روسری های خوش طرح و رنگی است که برای خانم های شیک پوش گزینه بسیار خوبی می باشد.

روسری ابریشم سفید

نحوه نگهداری و شستشو روسری ابریشمی

روسری ابریشمی یکی از ظریف ترین پوشاک بانوان است که ظاهر آن نقش مهمی در استایل خانم ها دارد. بسیاری از بانوان به نگهداری شال و روسری ابریشمی اهمیت زیادی می دهند. به طور معمول این محصولات دارای برچسبی می باشد که در آن اطلاعاتی نظیر نوع پارچه ،حرارت آب ، درصد نخ، حرارت اتو و… ذکر شده است. برای جلوگیری از خراب شدن بافت پارچه بهتر است در زمان شستشو به این موارد دقت نمایید.

  • این محصولات را در معرض نور خورشید قرار ندهید زیرا درخشش خود را از دست می دهند.
  • جنس ابریشم به دلیل نرمی و لطافت، خطوط تا را در خود حفظ می کند پس آن ها را تا نکنید.
  • این روسری را حتما با دست و آب سرد بشویید و به هیچ عنوان در زمان آبکشی آن ها را نچلانید.
  • تا می توانید از اتو برای صاف کردن آن ها استفاده نکنید.
  • برای نگهداری در کمد بهتر است آن ها را آویزان کنید.
بیشتر بخوانید
بی بی اسکارف کاتلیا

روسری زرشکی شیک

جمع بندی

روسری ابریشمی از بهترین الیاف ابریشم تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به همین خاطر این نوع شال و روسری محبوبیت زیادی بین بانوان ایرانی دارد. در صورت مراقبت و نگهداری صحیح از روسری ابریشمی می توانید برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید. فروشگاه کاتلیا دارای تنوع بالای محصولات و انتخاب مناسبی برای خرید شال و روسری باکیفیت می باشد.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *