مقالات

راهنمای خرید شال بافت

شال بافت

هنگامی که هوا رو به سردی زمستان می رود استفاده از انواع لباس گرم بیشتر می شود. در این بین بانوان شیک پوش تمایل دارند شال بافت که مناسب فصل زمستان است خریداری و استفاده کنند. شال زمستانی تنها برای گرم کردن و مراقبت از ما در برابر هوای سرد مورد استفاده قرار نمی گیرد. بلکه یک آیتم برای داشتن استایل ها متفاوت است.

معرفی شال بافت

همانطور که می دانید علاوه بر رنگ و چاپ ها مختلف شال با جنس ها متفاوتی وجود دارد. که می توانند نوع و ماهیت استایل شما را تغییر دهند. که هر کدام از جنس های شال و روسری مزایای خاص خود را دارند. شال زمستانی یک ظاهر کلاسیک به شما می بخشد. اگر به دنبال استایل مدرن هستید و گرمی بافت پارچه ها پشمی را دوست دارید باید به طرح و رنگ آن توجه داشته باشید. البته انتخاب ها دیگر مثل شال کشمیر و مخمل از جمله گزینه ها مناسبی برای فصل زمستان است که با داشتن بافت نرم و لطیف می تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

شال بافت طوسی مشکی

عوامل مهم در انتخاب شال بافت

رنگ شال

رنگ بندی شال بافت بسیار متنوع و گسترده می باشد. در زمان ست کردن این شال ها با استایل خودتان باید با یکی از آیتم ها لباستان از جهت رنگ مطابقت داشته باشد. از موارد مهم در زمان خرید شال و روسری اینکه با رنگ پوست شما هماهنگ باشد. اگر دارای پوست سبزه ای هستید باید از شال ها زمستانی که رنگ روشن دارند استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
پاییزی به رنگ و سبک، کاتلیا

اندازه شال

اندازه شال از عوامل و موارد مهم در زمان خرید شال زمستانی می باشد. که شال ها می توانند اندازه کوتاه یا بلندی داشته باشند و بسیاری از افراد به شال زمستانی بلند علاقه دارند. تا بتوانند به راحتی دور گردن خود را با شال بپوشانند.

جنس شال

بافت و ساختار شال زمستانی از مهم ترین موارد برای انتخاب درست می باشد برخی از شال ها زمستانی بافت مستحکمی دارند و گرما را به خوبی ایجاد کرده و نگه می دارند. به طور کلی شال ها زمستانی که بافت محکمی دارند برای فصل زمستان گزینه خوبی می باشند به دلیل اینکه مقاومت زیادی در برابر سرما از خود نشان می دهند.

طرح و مدل شال

مدل شال زمستانی با یکدیگر متفاوت است که هر یک از مدل ها دارای ویژگی ها خاص خود می باشد. باید بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید که با استایل شما مطابقت داشته باشد. برخی از مدل ها شال زمستانی برای استایل رسمی برخی دیگر برای استایل اسپرت طراحی شده اند. شما براساس استایل روزانه خود یکی از انواع شال زمستانی را انتخاب می کنید.

شال بافت آجری

نکات کلیدی برای ست کردن شال بافت

  • شال را با کیف در دستتان ست کنید.
  • یک ست لباس هم رنگ شال بافت داشته باشید و دیگر به دنبال استایل مونوکروم برای شال بافت باشید.
  • از تم رنگی موجود در شال با اکسسوری که همراهتان است استفاده کنید.
  • داشتن شال بلند زیبا تر است.
  • سعی کنید شال را با کت و رویه ست کنید.
  • دقت داشته باشید که رنگ ها خنثی را می توانید با همه چیز ست کنید.
بیشتر بخوانید
شال به رنگ کاتلیا

جمع بندی

یکی از مهمترین شال های که بسیاری از بانوان در فصل پاییز و زمستان استفاده می کنند شال بافت می باشد. شال زمستانی مدل ها و طرح های متفاوتی دارند که هر یک را براساس استایل خود می توانید از مجموعه کاتلیا خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *