مقالات

انتخاب کلاه زمستانی

کلاه زمستانی

انتخاب تیپ و استایل مناسب هر فصل یکی از موارد مهمی است که به شیک پوشی فرد کمک می کند و باعث می شود خاص و جذاب باشد. فصل زمستان را می توان بهترین فصل از نظر تنوع لباس و استایل دانست. در زمستان استفاده از کلاه زمستانی که گرم است بسیار لذت بخش می باشد و پوشش خوبی را برای فصل سرما ایجاد می کند. فاکتورهای مهم و زیادی برای خرید کلاه زمستانی وجود دارد که در این متن به بررسی این موارد می پردازیم.

راهنمای انتخاب کلاه زمستانی

انتخاب کلاه براساس فرم صورت

ضمن توجه به مدل مو لازم است تا مدل صورت خود را بشناسید تا بتوانید بهترین کلاه زمستانی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
روسری نخی کاتلیا

به طور کلی دانستن فرم صورت نه تنها برای انتخاب کلاه بلکه در نوع آرایش و انجام درست آن روی صورت شما بسیار کمک کننده است.

صورت بیضی

با داشتن فرم صورت بیضی می توانید از اکثر کلاه های زمستانی استفاده کنید زیرا مناسب چهره شما می باشد.

صورت گرد

با داشتن صورت گرد از کلاه لبه دار استفاده کنید و از خرید کلاه های تجملاتی دوری کنید.

صورت مثلثی

برای این مدل صورت بهترین انتخاب کلاه برت یا کلاه های بافتنی است.

صورت مستطیلی

با داشتن صورت مستطیلی کلاهی را انتخاب کنید که پیشانی شما را پوشش دهد.

خرید شال گردن و کلاه وارداتی

جنس و نوع بافت کلاه

دقت کنید کلاهی را انتخاب کنید در این حد گرم نباشد که سبب حساسیت پوست شما شود. از جهت دیگر به اندازه کافی گرم باشد و تنها جنبه زیبایی نداشته باشد. کلاه مناسب باید در عین زیبایی سر شما را گرم نگه دارد.

تنوع رنگ

اکثر بانوان بر این باور هستند که رنگ مشکی با هر نوع استایل به راحتی ست می شود اما این اعتقاد درست نیست. باید با توجه به سبک پوشش و رنگ دیگر لباس های که در استایل خود به کار می برید از کلاه با رنگ مناسب انتخاب کنید. البته که این روزها استفاده از رنگ ها خنثی و نود مانند طوسی، کرم، نسکافه ای بسیار طرفدار پیدا کرده است.

نکته : توجه نمایید شما باید براساس سبک و استایل و نکاتی که تا به حال مطرح شد کلاه زمستانی مناسب خود را تهیه کنید و از داشتن یک استایل شیک و گرم زمستانه لذت کافی را ببرید.

بیشتر بخوانید
بررسی انواع استایل با شال تک رنگ

کلاه بافت زمستانه

کلاه زمستانی بافت

کلاه زمستانی می تواند ماشینی ،طرح دار برجسته و یا ساده باشد. برخی از این کلاه ها با نخ ضخیم بافته شده اند و برخی دیگر با نخ نازک به طور کلی این محصول با اکثر استایل ها ست می شود و همین قابلیت سبب محبوبیت در بین بانوان شده است. برای استایل پاییزی و زمستانی گرم این کلاه بافتنی را با ژاکت های بافتنی ست کنید.

استایل با کلاه

امکان دارد فکر کنید برای استایل رسمی و مجلسی نمی توانید از کلاه بافتنی استفاده کنید اما این تصور غلط است. بدون شک ست کردن یک کلاه بافت با پالتو ترکیبی شیک و زیبا خواهد بود. کلاه کشباف بهترین انتخاب برای استایل رسمی و غیر رسمی می باشند.

برای استایل های روزمره و کژوال می توانید از یک کلاه زمستانی کشباف ،کلاه های گشاد بهره بگیرید. با این مدل کلاه زمستانی می توانید پلیور یقه هفت یا یقه گرد همراه باکاپشن بپوشید با این ترکیب قطعا استایل جذاب خواهید داشت.

خرید شال گردن و کلاه

جمع بندی

بدون شک یکی از شیک ترین و جذاب ترین لباس های زمستانی برای خانم  های شیک پوش، استفاده از کلاه و شال زمستانه است و نقش مهمی در استایل شما ایفا می کند. و علاوه بر آنکه ظاهری جذاب و شیک به شما می دهد، از شما در برابر سرما محافظت می کند. برای خرید شال و روسری و همچنین کلاه زمستانی تنها کافی است از طریق سایت کاتلیا به نشانی www.cattleyastyle.com اقدام فرمایید.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *