مقالات

نکات مهم خرید شال زمستانی

خرید شال زمستانی

پوشش و استایل افراد متناسب با تغییر فصل متفاوت می شود. برای فصل سرما زمستان و پاییز لازم است تا به فکر شال و روسری ضخیم که گرما بیشتری می دهد باشید. در زمان خرید شال زمستانی به این نکته توجه داشته باشید که به سراغ چه جنسی می روید این فاکتور در خرید بسیار مهم می باشد.

خرید شال زمستانی

اولین مورد در خرید شال که شما نیازی به دانستن سایز ندارید و تنها لازم است از میان طرح و رنگ های متنوعی که موجود است انتخاب نمایید. با نزدیک شدن به فصل زمستان و سرما امکان دارد قیمت شال بافت نیز کمی تغییر پیدا کند. اما اگر به خوبی آنچه که برای خرید شال زمستانی باید در نظر داشته باشید را بدانید حتما می توانید بهترین و زیبا ترین شال را با قیمت مناسب از فروشگاه شال و روسری کاتلیا تهیه کنید.

خرید شال بافت زمستانی

موارد مهم و تاثیرگذار در خرید شال

  • رنگ و طرح شال
  • جنس شال
  • کیفیت شال

رنگ و طرح شال

در ابتدا این سوال مطرح می شود که شما می خواهید شال را با کدام لباس زمستانی خود ست کنید؟ از جمله رنگ های پرکاربرد برای این فصل رنگ سبز یشمی می باشد. که می توانید ترکیبی از آن را در استایل زمستانی خود داشته باشید به طور مثال به سراغ خرید شال و روسری یشمی بروید.

ضمن اینکه برای انتخاب رنگ شال باید فرم صورت و رنگ پوست چهرهتان را هم در نظر داشته باشید. در خصوص طرح چند دسته بندی پرطرفدار وجود دارد. طرح های سنتی، طرح های مدرن و تک رنگ که می توان برای استایل زمستانی از آن ها کمک گرفت.

بیشتر بخوانید
استایل بهار با شال و روسری کاتلیا

جنس شال

برای فصل زمستان باید به دنبال شال با ضخامت بیشتری باشید. پس آگاهی داشتن از جنس شال به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید. شال زمستانی مانند شال بهاری نازک و خنک نیستند و از ضخامت و گرمای بیشتری برخوردار هستند. البته که برخی از شال های بافت زمستانه دارای وزن سنگین تری از دیگر شال ها می باشد.

کیفیت شال

نکته آخری که در خرید شال زمستانی می تواند به شما کمک کند کیفیت شال است که برای این فصل انتخاب می کنید. کیفیت را فراموش نکنید چرا که می خواهید مدتی از این شال استفاده کنید. دقت کنید که کوچکترین ایرادی در شال انتخابی شما وجود نداشته باشد.

شال زمستانی

نکته

اگر برای خودتان خرید شال زمستانی انجام می دهید شالی را تهیه کنید که با استایل شما همخوانی داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مدرترین شال این فصل بروید. چرا که برای خرید شال و روسری موردی که بیشتر از اهمیت دارد سلیقه فردی شما است.

نحوه شستشو و نگهداری شال

  • شستشو با آب ولرم
  • شستشو ترجيحا با دست/ماشين
  • در هواي آزاد خشک شود.
  • استفاده از سفيد کننده ممنوع مي‌باشد.
  • اتوکشي با حرارت کم و زماني که پارچه مرطوب است.

شال گرم پاییزه

 

جمع بندی

یکی از اکسسوری های ضروری برای فصل زمستان شال می باشد. ما در این متن سعی کردیم اطلاعات کامل و مفید در خصوص شال زمستانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در نهایت انتخاب و خرید بهتری داشته باشید. امیدواریم با راهنمایی که انجام دادیم شما بتوانید خرید آسان و آگاهانه ای تجربه نمایید.

بیشتر بخوانید
انتخاب شال و روسری پاییزه
0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *