مقالات

روسری سال نو

روسری بهاره

بهار فصل زیبایی و نو شدن است. اگر به دنبال روسری بهاره برای ایام عید و سال نو هستید. می توانید به سایت کاتلیا مراجعه نمایید و از بین تنوع طرح و مدل روسری ها انتخاب مناسبی داشته باشید. تا یک استایل زیبا و شیک را برای خود بسازید.

انتخاب رنگ روسری بهاره

رنگ قرمز از ترندهای فصل بهار می باشد. رنگی گرم ،تند و پرانرژی که می تواند حال و هوای متفاوتی به استایل شما ببخشد. انتخاب روسری با رنگ و طرح قرمز می تواند حس اعتماد به نفس شما را به اطرافین نیز منتقل کند.

بیشتر بخوانید
کیفیت و زیبایی شال وارداتی

یکی دیگر از رنگ ها مورد استقبال برای فصل بهار رنگ سبز می باشد. ضمن اینکه ست کردن رنگ سبز با رنگ صورتی یک استایل بهاره عالی می سازد. روسری بهاره دارای جنس نخی و یک انتخاب راحت و سبک می باشد.

رنگ زرد یک رنگ پرانرژی که می تواند حس و حال مثبتی در استایل شما به وجود آورد و سبکی جسورانه برای شما بسازد.

هر شال و روسری باید متناسب با مکان و موقعیتی که مورد استفاده قرار می گیرد انتخاب شود. اما یک رنگ زیبای روسری بهاره که گرم و در عین حال لطیف است می تواند در مراسم ها رسمی و غیررسمی مناسب باشد. رنگ ها صورتی و گلبهی ملایم گزینه ها بسیار مناسبی هستند.

روسری شیک

ویژگی ها

  • نرمی و لطافت پارچه
  • استفاده در چهار فصل
  • طراحی مطابق و الگو گرفته از فصل بهار

 

روسری بهاره

طرح این مدل روسری

طرح بندی در روسری بهاره بسیار مهم است. به طور معمول طراحان صنعت شال و روسری سعی می کنند طرح های این سبک روسری را متمایز با سایر مدل روسری ها بزنند. رنگ ها شاد و گرم معمولا در همه طرح شال و روسری بهاره دیده می شود. و همین عامل سبب جذابیت این روسری ها برای مشتریان می گردد.

طرح های گل دار از گزینه های محبوب روسری بهاره می باشد. که با داشتن ترکیب رنگی شاد و زنده حس و حال خوبی به استایل شما می بخشد. ضمن اینکه به دلیل استفاده از چندین رنگ به راحتی می تواند با لباس ها مختلفی آن را ست کنید و تیپ منحصر به فردی داشته باشید.

بیشتر بخوانید
محبوبیت روسری قواره بزرگ

روسری بهاره

روسری بهاره از پرفروش ها

در بازار پرفروش ترین مدل شال و روسری ها بهاره هستند که عمدتا با جنس پارچه های نخی و حریر در بازار می باشند. طرح های دیجیتالی و مدل های ساده را می توان جزء بهترین طرح بندی های شال و روسری های بهاره در بازار شال و روسری دانست.

جمع بندی

معمولا اکثر افراد برای سال نو به دنبال استایل جدید و خرید شال و روسری هستند. که در این بین کاتلیا از برندها شناخته شده و در عین حال باکیفیت و دارای قیمت مناسبی می باشد. می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین خرید خود را به آسودگی انجام دهید.

0/5 (0 نظر)
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *